Aktivitātēm

Ūdens pūslis kameršļūkšanai, snowtubes izgatavošana

 

Ūdens katapulta vai ūdens spilvens

Jauna atrakcija izklaides industrijā. Šie produkti ļaus jums ienirt ūdenī absolūti neticamā veidā! Pasaulē lielu popularitāti ieguvuši blogeri, kuri raksta un veido video par ekstrēmiem atpūtas veidiem. Ūdens katapulta tiek uzstādīta uz ūdens, un dziļumam vietā, kur tas beidzas, jābūt vismaz 2,5 m. Ūdens spilvens ir piestiprināts pie speciāliem stiprinājuma punktiem sānos. Blakus tami atrodas tornis, no kura pirmais atpūtnieks uzlec katapultā. Tai laikā, otrajā ūdens spivena galā sēž vēl kāds.

Gaiss katapultas iekšpusē pārvietojas uz gaisa spilvena pretējo pusi, kur otrais atpūtnieks paceļas gaisā. (Katapultas gaiss, ko izspiež lecošais dalībnieks, tiek pārnests uz otru galu, kas efektīvi un ar neaizmirstamu sajūtu iemet jūs ūdenī!)
Pēc tam izlēkušais atpūtnieks pārceļas aizlidojušā vietā, un tā tālāk! Augstumam starp platformu un ūdens spilvenu jābūt ne vairāk kā trim metriem. Jūs varat organizēt sacensības par lēciena skaistumu vai augstumu. Ļoti jautra ūdens atrakcija, kas pulcē daudz skatītāju. Atrakcija “Ūdens katapulta” nemainīgi piesaista visu apkārtējos, jo tā ir neprātīgi aizraujoša un sniedz emociju vētru. Tā ir pārsteidzoša izklaide gan pieaugušajiem, gan bērniem! Atrakcija ir ērti lietojama, montāža ir vienknārša un tai nav nepieciešama īpaša apkope.